Oferty pracy, staży

Szkolenia

Praktyki i staże

                                

 

Portal Praktyk i Staży www.praktyki.lodz.pl jest jedną z inicjatyw programu „Młodzi w Łodzi”. Skierowany jest do studentów i absolwentów łódzkich uczelni, chcących zdobywać doświadczenie zawodowe w najlepszych łódzkich firmach oraz do Pracodawców z Łodzi i okolic, którzy poszukują najlepszych praktykantów i stażystów. Korzystanie z usług serwisu jest zupełnie darmowe.

Kto może z niego korzystać?
1) Kandydaci
, rozumiani jako studenci oraz absolwenci łódzkich uczelni wyższych, zainteresowani odbyciem stażu/praktyki w zarejestrowanych w serwisie łódzkich firmach.
oraz:
2) Pracodawcy, którzy spełniają jednocześnie kryteria:
a) posiadają siedzibę, oddział lub filię w Łodzi lub na terenie województwa łódzkiego;
b) oferują praktyki lub staże, które odbywać się będą w Łodzi lub na terenie województwa łódzkiego.

Serwis umożliwia Studentom/Absolwentom:
1) Rejestrację konta – dzięki tej usłudze kandydat ma możliwość założenia swojego profilu z podaniem podstawowych danych osobowych oraz informacji dotyczących uczelni, kierunku i roku studiów, posiadanych umiejętności i zdobytego doświadczenia zawodowego oraz szybkiej aplikacji na wybrane oferty.
2) Wyszukiwanie ofert praktyk i staży oraz przeglądanie profili pracodawców – dzięki wyszukiwarce ofert i pracodawców można wybrać praktyki związane z interesującą Kandydata branżą lub działem firmy.

Oferty pracy

Oferty pracy

SZKOLENIA

SZKOLENIA ZA FREE, czyli studia to za mało, chcę wiedzieć więcej!

Jeśli student chciałby poszerzyć swoją wiedzę, może wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach z cyklu „Twoja kariera w Twoich rękach”, organizowanych przy współpracy z partnerami programu Młodzi w Łodzi.

Zarówno aktualne jak i archiwalne szkolenia znajdują się na stronie https://mlodziwlodzi.pl/szkolenia/


Utworzono: 2016-07-01 12:42:51.470 przez SuperUser Account Zmieniono: 2021-07-08 02:58:35.540 przez Katarzyna Micuła Dziennik zmian